

£211.97
| Delivery Information | MTO: 3-4 Weeks* |
| Product Code | KCBB4 |
The Kubbyclass Range of units are perfect for building your own Learning Environment
Designed to be both fun and functional environment with the high quality finish making the Premium Range attractive and functional.
– Durable
– Wipe clean
– Scratch resistant
– Made to Order
– Delivered fully assembled
Please call for Free for more information on 01733 342 372
| Height | 720mm |
| Width | 400mm |
| Depth | 500mm |
| Warranty | 5 Years |
| Material | 18mm MDF |
| Assembly | Fully Assembled |
| Made to Order | Yes – Terms and Conditions Apply |
| Delivery Cost | Free UK Delivery * |
| FSC Certified | Yes |
| Delivery Information | MTO: 3-4 Weeks* |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form