







£257.00 (Inc. VAT £308.40)
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | 65121 |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Stylish and durable, this 800mm x 800mm square table features an elegant slatted tabletop and a strong EPC aluminium frame for long-lasting stability.
Ideal for hospitality outdoor spaces, it combines modern design with practical durability.
Product Features
| Height | 750mm |
| Width | 800mm |
| Depth | 800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Stackable | No |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Powder Coat Available | No |
| Trade Only Product | No |
| Frame Material | EPC Aluminium |
| Finish | Grey |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form