£128.75 (Inc. VAT £154.50)
26 in stock
26 in stock
| Delivery Information | NEXT DAY DELIVERY Order Before 2PM |
| Product Code | NOFWPLD-WH |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Add greenery and style while dividing office spaces with planters designed to fit neatly on top of lockers. Perfect for artificial plants or standing pots, they create a modern, functional partition.
*Plants not included.
| Height | 200mm |
| Width | 1600mm |
| Depth | 426mm |
| Warranty | 5 Years |
| Material | 25mm Laminate FSC certified MDF core |
| Finish | White |
| Delivery Information | NEXT DAY DELIVERY Order Before 2PM |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form