



£181.00 (Inc. VAT £217.20)
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | 60285 |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Sleek and versatile, the Madrid Table is suitable for many different environments thanks to its durable aluminium construction.
Available in multiple finishes and part of the wider Madrid collection, it offers a modern, lightweight solution for a variety of settings.
Product Features
| Height | 740mm |
| Width | 700mm |
| Depth | 700mm |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Aluminium |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Finish | Grey |
| Buying in Bulk | Call 01733 342 372 |
| Contract Use | Yes |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form