

From £215.22
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | ZA.6820T+ |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Bring classic café style to your venue with the Parisian Dining Table. Featuring a dark marble-effect tabletop with a gold metal rim, it’s weather-resistant, durable, and easy to maintain. The powder-coated aluminium base with adjustable feet ensures stability on any surface, indoors or outdoors.
Product Features
| Height | 748mm |
| Table Base Height | 720mm |
| Table Base Depth | 450mm |
| Table Base Width | 450mm |
| Warranty | 1 Year |
| Stackable | No |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Trade Only Product | No |
| Assembly | Flat Packed |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form