





£1,147.15 (Inc. VAT £1,376.58)
10 in stock
10 in stock
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | ZA.500.616PA |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Stylish and durable, the Brown Weave Clova Glass Top Dining Table Set is perfect for outdoor dining areas. Made from weather-resistant weave, it won’t rust, fade, or rot, ensuring long-lasting use.
Product Features
| Overall Chair Height | 920mm |
| Overall Chair Width | 600mm |
| Overall Chair Depth | 520mm |
| Chair Seat Height | 420mm |
| Table Height | 750mm |
| Table Width | 1100mm Dia |
| Warranty | 1 Year |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Table Base Colour | Brown |
| Trade Only Product | No |
| Cushion | Yes |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form