





£437.44 (Inc. VAT £524.93)
Out of stock
Out of stock
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | ZA.7266PA |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Perfect for restaurants, bars, hotels, and cafés, this durable set features dark grey wicker weave made from weather-resistant, UV-protected resin. Includes 4 stackable arm chairs and an 800mm square table for flexible layouts and easy storage. Suitable for indoor or outdoor use, with a 1-year warranty.
Product Features
| Overall Chair Height | 870mm |
| Overall Chair Width | 580mm |
| Overall Chair Depth | 590mm |
| Chair Seat Height | 460mm |
| Table Depth | 800mm |
| Table Height | 750mm |
| Table Width | 800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Recyclable Polypropylene |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Trade Only Product | No |
| Cushion | No |
| Type Of Chair | Arm Chairs, Stacking Chairs |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form