



£325.33 (Inc. VAT £390.40)
84 in stock
84 in stock
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | ZA.15131CT |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Stylish and durable, this outdoor table features a weather-resistant brown weave frame with a sleek glass tabletop for a refined commercial look.
Made from resin construction, it is designed to resist rust, fading, and rot, ensuring long-lasting performance in outdoor environments.
Product Features
| Height | 750mm |
| Width | 1100mm Dia |
| Warranty | 1 Year |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Trade Only Product | No |
| Weight | 21.5kg |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form