









£164.16 Original price was: £164.16.£139.14Current price is: £139.14.
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | 35e4b9a53de1 |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Stylish and durable, this table is made from weather-resistant resin, designed for indoor and outdoor commercial use while maintaining its colour in harsh conditions.
Ideal for hospitality environments, it combines strength with simple, modern design and can be easily disassembled for storage.
Product Features
| Height | 750mm |
| Width | 800mm |
| Depth | 800mm |
| Warranty | 1 Year |
| Stackable | No |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Trade Only Product | No |
| Weight | 14kg |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form