







£140.00 Original price was: £140.00.£119.00Current price is: £119.00.
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | ZA.6722CT+ |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Stylish and practical, the Sky Table features a clever folding design for easy storage and can be quickly disassembled when not in use. Made from weather-resistant resin with a strong, rust-free frame, it’s UV protected to prevent fading.
Lightweight yet sturdy, it’s ideal for balconies, patios, and indoor or outdoor spaces.
Product Features
| Height | 740mm |
| Width | 600mm |
| Depth | 600mm |
| Warranty | 1 Year |
| Stackable | No |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Trade Only Product | No |
| Weight | 7.25kg |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form