

£982.98 (Inc. VAT £1,179.58)
Out of stock
Out of stock
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
| Product Code | ZA.7263PA |
| Delivery Cost | FREE Delivery on all orders of £300.00 or more |
Stylish and durable, this set is ideal for outdoor cafés, restaurants, and patios. It includes 1 Vintage Copper HP laminate rectangular table and 4 stackable arm chairs with woven rope backs, aluminium frames, and water-repellent cushions.
Product Features
| Overall Chair Height | 780mm |
| Overall Chair Width | 560mm |
| Overall Chair Depth | 580mm |
| Chair Seat Height | 460mm |
| Table Depth | 690mm |
| Table Height | 730mm |
| Table Width | 1190mm |
| Warranty | 1 Year |
| Indoor Use | Yes |
| Outdoor Use | Yes |
| Trade Only Product | No |
| Chair Colours | Grey |
| Chair Setting | Outdoor |
| Cushion | Yes |
| Type Of Chair | Arm Chairs, Stacking Chairs |
| Delivery Information | DELIVERY WITH 3-5 WORKING DAYS |
PLEASE CALL FOR DELIVERY COSTS IF YOUR POSTCODE HAS THE FOLLOWING PREFIX:
Scottish Lowlands – DG/TD/KA/ML/EH/G/PA (1-19) /FK/KY
Scottish Highlands – AB/DD/IV/KW/PA/(20+)/PH (2-4 Working Days)
All Non-Mainland Islands – PO30-41 Please call for a delivery quote and lead time
Northern Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
The Republic of Ireland – (2-4 Working Days) please call for a delivery quote.
Channel Islands – please call for a delivery quote.
Product enquiry Form